Rekondičné pobyty

Letný rekondičný pobyt s Diadorom

V prostredí Selčianskej doliny, na úpätí Nízkych Tatier, uprostred nádhernej prírody pri obci Selce, sa nachádza maličký penzión Čachovo, ktorý je vzdialený iba 5 km od Banskej Bystrice. Náš očakávaný príchod bude 26.8. a osladíme to tam na jeden týždeň, do 2.9.2017.

Horehronie je jednou z najmalebnejších častí Slovenska, kde pod najvyšší stupeň ochrany patria dva národné parky - Národný park Nízke Tatry a Národný park Muránska planina.

Budeme mať k dispozícií tenisový kurt, mini futbal a volejbalové ihrisko. V záhrade sa nachádza aj ohnisko, kde budeme v piatok večer opekať rôzne dobroty. Ohľadom programu: určite budeme mať aspoň jednu väčšiu prechádzku nádhernej prírode. V Španej Doline sa nachádza banský chodník a vyhliadkové miesto. Ďalší náučný chodník vo Veľkej Fatre je prírodovedný, návštevníkov zoznamuje s miestnou flórou i faunou. 

Samozrejme, plánujeme aj edukácie - budeme hovoriť o inzulínových pumpách a senzoroch, o novinkách, na vlastnej koži môžes skúsiť, čo spraví pravidelný šport s tvojimi glykémiami.

Prihlášky, prosím, poslielajte mailom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo hláste sa telefonicky (0904/923040). Cena pobytu pre členov Diadoru je 100 Eur. 

 

 

Členské

Členské je možné zaplatiť na číslo účtu DIADOR-u:
 
Banka: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Suma: 10 € (bez časopisu len 5 €)
Variabilný symbol: dátum narodenia v tvare DD.MM.RRRR
Špecifický symbol: RRRR - rok, za ktorý platíte členské
Informácia: meno člena, za ktorého je platba členského (podľa tejto informácie sa priraďuje platba!)

IBAN: SK61 0900 0000 0000 1149 2338
SWIFT/BIC: GIBASKBX