Športové podujatia

Športový deň Diadoru 2017

Srdečne Vás pozývame na športový deň Diadoru, ktorý sa bude konať 9. 9. 2017 na Obchodnej akadémii Račianska 107 83102 Bratislava, 

Budú sa hrať športy - basketbal, volejbal, futbal, v prípade pekného počasia bude aj lukostreľba.

 

Príďte si zašportovať s radosťou a spoznať nových ľudí.

Dia Euro 2017

Určite ste už počuli o Medzinárodnom diabetickom európskom šampionáte vo futsále „DiaEuro 2017“, ktorý sa tento rok koná v Bukurešti, hlavnom meste Rumunska, v období od 16.7.2017 do 23.7. 2017. 

Diador tiež bude mat svojich reprezentantov, po štyroch výberových tréningoch si 10 našich hráčov zmeria svoje sily na ihrisku s ďalšími družstavami. Dúfajme, že sa vrátia s takým istým úspechom ako v minulosti. Spoločnosť Sanofi-aventis Pharma Slovakia je tiež partnerom Diadoru a podujatia. Turnaj Dia Euro 2017 je organizovaný v spolupráci IDF Europe. Web stránka akcie je www.diaeuro.org

 

Dia Euro 2016

Určite ste už počuli o Medzinárodnom diabetickom európskom šampionáte vo futbale „DiaEuro 2016“, ktorá sa koná v Sarajeve tento rok, v období od 23.7.2016 do 31.7. 2016. Diador tiež bude mat svojich reprezentantov, po dvoch výberových tréningoch 10 hráčov zmeria svoje sily na ihrisku. Dúfajme, že sa vrátia s takým istým úspechom ako v minulosti. Spoločnosť Sanofi-aventis Pharma Slovakia je tiež partnerom Diadoru a podujatia. Turnaj Dia Euro 2016 je organizovaný v spolupráci IDF Europe. Web stránka akcie je www.diaeuro.org

 

 

 

 

 

další sponzori podujatia

 

   

 

Športový deň

Ahojte,

18.6 bude športový deň prebiehať v areáli FTVŠ UK,( Nábr. arm. gen. L. Svobodu 9814 69 Bratislava ) na veľmi kvalitných dvorcoch, k dispozícií budeme mať 3 plážovo volejbalové, 1 malé futbalové a 1 basketbalové ihrisko. K dispozícii bude aj badminton.

Po skončení športového dňa plánujeme ešte opekačku v Železnej studničke v Bratislave.

Začiatok bude o 10:00 a koniec o 14:00.

Ak máte chuť si zašportovať a stráviť deň s nami, dajte mi vedieť prostredníctvom fb stránky-Matúš Bombara alebo môjho emailu - Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

Teším sa na vás.

Cyklovýlet

Jednodňový cyklovýlet z Bratislvy na Červený Kameň.
Stretávame sa 20.6.2015 o 10:00 pred Shopping Palace pri okrúhlej časti budovy (oranžová fasáda). 

Nezabudnite si náhradnú dušu a prilbu. 

Trasa: Shopping Palace Zlaté Piesky -> Vajnory -> Slovenský Grob -> Viničné -> Šenkvice (medzi Vin. a Šen. je poľná cesta, keby nebola zjazdná, pôjdeme cez Pezinok). Ďalej sa rozhodneme, či chceme navštíviť aj Budmerice (kaštieľ a park) alebo pôjdeme cez Modru priamo na Červený Kameň. Cestu späť môžeme podľa síl absolvovať na bicykli celú alebo si vziať vlak zo Šenkvíc. 

Približná trasa na Google Maps:
https://goo.gl/maps/cCIka

Vianočný bowling

Ahojte,
rovnako, ako minulý rok, aj tento rok sa bude sa konať vianočný bowling, a to 14. decembra (pondelok) od 18:00 do 20:00. Tentoraz však bude prebiehať v Petržalskom bowlingovom centre (PBC) na Tupolevovej ulici 7/A. Ak použijete autobus, vystúpte na zastávke Markova (68, 96, 99) alebo 10 minút chôdze vzdialenej zastávke Romanova (95, 83). Príďte si z chuti zahrať! Objednané sú 3 dráhy na 2 hodiny. Poprosím kontaktujte ma aj osobne cez môj mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Cyklovýlet k Neusiedler See

V tomto ročníku tradičného cyklovýletu s Diadorom nás čaká medzinárodná púť - pôjdeme k Neziderskému jazeru (po našom Neusiedler See :)). Trasu tam aj späť by sme mali zvládnuť do 75 km, takmer celý čas sa ide po cykloceste, takže to bude pohodička, snáď nám nebude fúkať nepriaznivý vietor.

Kto by nezvládal celú cestu, môže si pri návrate zobrať vlak z Parndorfu do Kitsee za 4,60 eura a ušetrí tak cca 25 km. Alebo sa tak rozhodneme všetci a predĺžime si miesto toho trasu popri jazere.

Stretávame sa 14.6.2014 o 10:00 na petržalskej strane Mosta SNP.

Nezabudnite si prilbu (!), doklady & peniaze, jedlo a náhradnú dušu.

Odporúčame mať poistenie do zahraničia - plne postačujúci je Európsky preukaz zdravotného poistenia (modrá kartička), v opačnom prípade ľubovoľné komerčné turistické poistenie na daný deň, čo stojí tak 1,50 eura (nedávajte si drahšiu kategóriu poistenia "šport", to je na extrémne športy). Komerčné sa dá vybaviť okamžite online.

Priblžná trasa: https://goo.gl/maps/P2x8f

Tak už ho máme za sebou... Vydarený výlet so všetkým, čo k tomu patrí – veľká zmrzlina, bicykel takmer prevrhnutý z móla do Neusiedler See, rakúsky jarmok a pred návratom na Slovensko nám zahrala i dychovka. Danke und bis dann!

Nech sa páči, trochu obrazového materiálu:

Členské

Členské je možné zaplatiť na číslo účtu DIADOR-u:
 
Banka: Slovenská sporiteľňa, a.s.
Suma: 10 € (bez časopisu len 5 €)
Variabilný symbol: dátum narodenia v tvare DD.MM.RRRR
Špecifický symbol: RRRR - rok, za ktorý platíte členské
Informácia: meno člena, za ktorého je platba členského (podľa tejto informácie sa priraďuje platba!)

IBAN: SK61 0900 0000 0000 1149 2338
SWIFT/BIC: GIBASKBX