Liečebno – edukačný pobyt Turčianske Teplice 2022

Pripravili sme pre Vás pobyt v kúpeloch Turčianske Teplice.  
Termálna liečivá minerálna voda má dokázateľne širokospektrálne liečivé účinky (na ochorenia pohybového ústrojenstva, neurologické, urologické, tráviaceho ústrojenstva, gynekologické, onkologické ochorenia, choroby z povolania) vďaka vysokému obsahu minerálnych látok (v 1 litri na úrovni až 1524 mg/l). Za liečivú vodu sa považuje minerálna voda s obsahom celkovo rozpustených tuhých látok presahujúcich množstvo 1 000 mg/l.

Bohato mineralizovaná (sírany, hydrouhličitany, vápnik, horčík, železo a ďalšie) turčianska termálna voda má dokázateľne liečivé účinky na ochorenia pohybového aparátu, urologické, nervové a gynekologické ochorenia.

Budeme mat 4 liečebné procedúry: 1x oxygenoterapiu, 1x termoterapiu, 1x smaragdový kúpeľ, 2x ZEUS-
klasickú masáž 30 min. Okrem toho voľný vstup do plaveckého bazéna Olympic a do fitness počas prevádzkových hodín.
https://aquapark.therme.sk/lieciva-voda/

Ubytovaní budeme v dvojlôžkových izbách v Hoteli Veľká Fatra https://www.therme.sk/pobyty/ubytovanie/kupelny-hotel-velka-fatra/

Stravovanie je zabezpečené v hoteli, raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov. Doprava je individuálna (resp. autom, po dohode s ostatnými).
Pobyt sa uskutoční 4-6 novembra 2022. Nástup na pobyt po 14:00 hod. – začiatok pobytu večerou a ukončenie pobytu obedom, uvoľnenie izby do 10:00 hod.
Pobyt je pre členov nad 18 rokov.
Cena pre členov je 70 Eur. Ak máš záujem, prosím napíš mi správu/mail, inak Ťa nebudem evidovat v zozname. (tarnok.jessy@gmail.com).
Dakujem
Jessy

Zdieľať: